Visszalépés / Program
A MESÉS HAGYOMÁNYAINK RAJZPÁLYÁZAT DÍJKIOSZTÓ ÜNNEPSÉGE
Időpont: 2017.09.29 - 2017.09.29
Helyszín: Tímárház - Kézművesek Háza

Szeptember 29., 16.30
A MESÉS HAGYOMÁNYAINK RAJZPÁLYÁZAT DÍJKIOSZTÓ ÜNNEPSÉGE

A Debreceni Művelődési Központ Tímárház – Kézművesek Háza a 40 éve először vetített Magyar Népmesék című rajzfilmsorozatra emlékezve rajzpályázatot hirdetett alsó tagozatos általános iskolások számára. A Magyar népmesék nagyon népszerűek a gyermekek körében, amelyet a több mint 200 beküldött színvonalas pályamunka is igazol. Hajdú – Bihar megye tíz településéről érkeztek rajzok (Debrecen, Mikepércs, Hajdúnánás, Földes, Hajdúböszörmény, Berettyóújfalu, Kaba, Hajdúszoboszló, Körösszakál, Ebes), valamint a Bács-Kiskun megyei Kalocsáról. A Mesés Hagyományaink rajzpályázat ünnepélyes díjátadója 2017. szeptember 29-én, pénteken, 16.30-kor kezdődik a DMK Tímárház – Kézművesek Házában (Nagy Gál I. u. 6.).

A pályamunkákat Bobonkáné Papp Antónia művésztanár; Tarnóczi József, a Medgyessy Ferenc Képzőművészeti Kör és Szabadiskola vezetője; valamint Lakatosné Virág Gabriella, a Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium pedagógusa értékelte.

Eredmények:

  1. osztály
  1. helyezett Kónya Orsolya/ Földesi Karácsony Sándor Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  2. helyezett Dienes Ádám/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
  3. helyezett Daróczi Zoltán/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu

    II. osztály

Különdíj:

  • Kovács Réka/ Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola
  • Szűcs Nelli/Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
  • Tímárház különdíj: Hadházi Bulcsú/ Debreceni Benedek Elek Általános Iskola

1. helyezett Kordás Attila/ Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

  1. helyezett Rostás Patrícia/ Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
  2. helyezett Besenyei Boglárka/ Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI

    III. osztály

Különdíj: Molnár Rózsa Ildikó/ Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

Tímárház különdíj: Siket Lilla/ Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Németh Hanna/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu

  1. helyezett Körtvélyesi Kata / Földesi Karácsony Sándor Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  2. helyezett Varga Mária/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu
  3. helyezett Szabó Lajos Dominik/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu

    IV. osztály

Különdíj: Haja Viktória/Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaba

Tímárház különdíj: Beregszászi Kincső/ Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI

  1. helyezett Ritli Hajnal/Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
  2. helyezett Balázs Anna/ Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
  3. helyezett Boruzs Boglárka/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu

FELSŐ tagozat

Különdíj:

Mohácsi Dorina 7. osztály/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu

Radics Anita 5. osztály/ Igazgyöngy AMI Berettyóújfalu

Iparművészeti kategória / Újkerti Tájoló Tűzzománc szakkör tagjai

Különdíj: Gulyás Réka

Tímárház különdíj: Balogh Zsófia

  1. helyezett Tóth Zsófia Lili
  2. helyezett Törőcsik Sára
  3. helyezett Lisztes Boglárka

 

Kiemelt partnerek
Minősített Közművelődési Intézmény
Cím: 4024 Debrecen, Piac u. 22.
E-mail: dmk@debrecenimuvkozpont.hu
Telefon: 06 (52) 413-939
Pf. 419

Felnőttképzési ny.sz: 00633-2008
Akkreditációs lajstromszáma: AL-2460

Kiemelt ajánlatunk
Hírlevél | Eseménynaptár
Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Aktuális programok
KEDVELD FACEBOOK OLDALUNKAT
DEBRECENI KULTURÁLIS PROGRAMOK
Kiemelt partnerünk
Poptörténeti emlékpont